Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

VIDEO 30 zraněných

Na diskotéce se propadla podlaha! "Jsme uvěznění," plakali lidé

Nejméně třicet lidí se zranilo, když se pod nimi v americkém domě propadla podlaha. Neštěstí se stalo v noci na neděli místního času. Jeden z tanečníků zachytil propad na videu.

Na záběrech je vidět, jak desítky lidí skáčou a dřevěná podlaha pod nimi se prohýbá. Poté se prostředek úplně propadne a je slyšet křik zraněných lidí, kterých bylo nejméně třicet. Píše o tom portál Metro.

 

Nehoda se stala v jednom z domů nedaleko univerzity Clemson v Jižní Karolíně. "Všichni byli na nohou a lidé kčičeli a všude trčelo dřevo z podlahy. Když jsem se otočila a uviděla lidi, kteří byli v druhém patře, v suterénu, bylo to neskutečné," popsala svědkyně.

 

 

Není jasné, jak těžná zranění lidé utrpěli, jeden z účastníků ale na twitteru psal o "vážně zraněných". "Kvůli obrovské párty v jedné z budov se zhroutila podlaha a uvěznila mnoho lidí uvnitř. Spousta z nich je zraněných, někteří opravdu vážně," dodal Walter.

 

Někteří tanečníci podle policie utrpěli zlomeniny, 23 z nich bylo převezeno do nemocnice. Na sociálních sítích kolaps budovy v přímém přenosu vysílal například uživatel s přezdávkou D'Andre.

epa TN.cz