Moravskoslezský kraj

Na Frýdecko-Místecku se srazilo auto s dodávkou. Řidička na místě zemřela

Smrtelná nehoda mezi Vodňany a Protivínem, kde zemřeli 4 lidé
Zdroj: TV Nova
Ilustrační snímek
Vondřichová
Kristýna Vondřichová
13.10. 2020 22:40
Téma:

K nehodě s tragickými následky došlo v Kozlovicích na Frýdecko-Místecku. Řidička za volantem octavie nabourala do protijedoucí dodávky. Po nárazu zůstala zaklíněná v autě a vážným zraněním na místě podlehla. U nehody zasahovaly všechny složky Integrovaného záchranného systému.

Ke srážce došlo v úterý kolem druhé hodiny odpoledne. Jednatřicetiletá řidička za volantem osobního auta podle informací policie zřejmě přejela do protisměru. Tam se srazila s dodávkou. Prudký náraz neměla šanci přežít.

 

"K dopravní nehodě došlo na silnici III. třídy číslo 4848 v obci Kozlovice. Osobní vozidlo Škoda Octavia se střetlo s protijedoucí dodávkou Fiat Ducato. Po střetu řidička octavie utrpěla zranění neslučitelná se životem a na místě zemřela," popsala policejní mluvčí Eva Michalíková.

 

 

Dechová zkouška vyloučila, že by 25letý řidič dodávky před jízdou pil alkohol. Řidička "osobáku" zůstala po nehodě zaklíněná v autě. Podle vyjádření záchranářů si ze střetu odnesla vážná zranění, kterým krátce po nehodě podlehla.

 

"Zdravotnická záchranná služba zasahovala u smrtelné dopravní nehody na Frýdecko-Místecku. Na místo události vyjely týmy záchranné služby, lékařský a zdravotnický, z Frenštátu pod Radhoštěm," informoval mluvčí krajských záchranářů Lukáš Humpl.

 

 

Podle Humpla ženu museli z auta vyprostit hasiči. I přes okamžitou pomoc se lékařům nepodařilo ji zachránit. Řidič dodávky si z nehody odnesl zranění hlavy, páteře a nohy.

 

"V době zásahu byl při vědomí a se záchranáři komunikoval. Po poskytnutí přednemocniční neodkladné péče byl transportován na centrální příjem nemocných frýdecko-místecké nemocnice," dodal mluvčí.

 

Co přesně k tragické dopravní nehodě vedlo, vyšetřují policisté.

 

Ke smrtelnému střetu došlo v Kozlovicích na Frýdecko-Místecku:

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz