Velké problémy

Na jihu Prahy kolabuje doprava. Kvůli havárii aut a vodovodu!

Téma:

Doprava na jihovýchodním okraji Prahy zkolabovala. Může za to havárie vodovodu v Uhříněvsi i dopravní nehoda tří aut v sousedních Kolovratech.

"Dopravní nehoda tří vozidel komplikuje dopravu na křižovatce ulic Přátelství a K Říčanům v Praze 10. V místě se tvoří kolony," upozornili pražští policisté na twitteru s tím, že se pokoušejí co nejdříve provoz obnovit.

 

"Při nehodě byli zraněni tři lidé - třiasedmdesátiletý muž a sedmdesátiletá a osmasedmdesátiletá žena. Všechna zranění byla lehčí, pacienty jsme odvezli na chirurgii vinohradské nemocnice," uvedla odpoledne mluvčí pražských záchranářů Jana Poštová.

 

To ovšem není jediný problém. V sousední Uhříněvsi je totiž havárie vodovodu, takže je to provoz také ochromený.

 

 

"Provoz zdejších linek je prakticky zastaven. Autobusy dojíždějí na konečnou se zpožděním přes hodinu a půl a toto zpoždění se přenáší také na opačný směr a v Uhříněvsi znovu narůstá. Důvodem jsou stavební práce na silnici kvůli havárii vodovodu a kyvadlový provoz," uvedl na Facebooku dopravce PID (Pražská integrovaná doprava).

 

 

Zatímco následky nehody v Kolovratech se nejspíš podaří odklidit velmi rychle, oprava vodovodu podle prvotních informací potrvá nejspíš až do noci ze středy na čtvrtek. 

 

GALERIE: Nehoda u Kolovrat

1
/
5
Zdroj: AKTU.cz
Nehoda u Kolovrat - 1

pez TN.cz