tragické ráno

Na Kolínsku řidič nezvládl řízení a vjel do stromu! Nehodu nepřežil

Téma:

Tragická dopravní nehoda se stala v neděli ráno na Kolínsku. Řidič nejspíš nezvládl řízení a narazil do stromu. Lékařům se ho už bohužel nepodařilo zachránit. K podobné nehodě došlo také v sobotu večer na Prostějovsku, kterou nepřežil šestatřicetiletý řidič.

Nehoda u obce Radovesnice na Kolínsku se stala v neděli kolem půl deváté ráno. "Řidič ročník 1968 pravděpodobně nevzládl řízení a vjel do stromu," uvedla policejní mluvčí Michaela Nováková.

 

Na místo vyjela také záchranná služba Středočeského kraje, která zahájila resuscitaci. Řidič svým zraněním však podlehl. "Lékař musel konstatovat smrt," řekla Petra Effenbergerová, mluvčí ZZS Středočeského kraje.

 

 

Tragickou nehodu řešili také policisté z Olomouckého kraje, která se stala v sobotu po jedenácté hodině večer na Prostějovsku. "S vozem Škoda Octavia tam z prozatím přesně nezjištěných příčin při jízdě ve směru na Lipovou havaroval 36letý řidič, který po havárii zůstal ve vozidle zaklíněn," uvedla policejní mluvčí Jiřina Vybíhalová.

 

Muž bohužel svým zraněním podlehl. "Z důvodu šetření byla silnice v místě nehody na téměř tři hodiny uzavřena. Veškeré příčiny, okolnosti a souvislosti, za kterých k této havárii došlo, policisté nadále prověřují," doplnila mluvčí.

 

reg TN.cz