Bojí se nejhoršího

Na Kolínsku se ztratil párek psů. Zoufalá rodina nabízí 100 tisíc!

Pátrání po Argovi a Lety
Zdroj: facebook
Lety (vlevo) a Argo
Téma:
pes

Už téměř tři týdny pátrají majitelé a dobrovolníci po dvou psech z obce Volárna na Kolínsku. Fenka Lety a pes Argo utekli ze zahrady 11. listopadu. Doposud se je nepodařilo najít. Majitelka už zvýšila odměnu na 100 tisíc korun.

Modrobílý americký stafordširský teriér Argo a zlatobílá fenka utekli rodině paní Kovaříkové 11. listopadu. Majitelka hned prosila o pomoc s pátráním ve facebookových skupinách, kde se sdružují lidé z Kolínska. Dobrovolníci se sešli a prohledávali okolní lesy, bohužel bez úspěchu.

 

Na stránce, která je pátrání po obou psech věnovaná, se objevila informace o podezřelé bílé dodávce s polskými značkami.

 

"Celou dobu měl v ruce foťák a čekal, až vypustíme psy, ale měl smůlu. Když jsem začal fotit já, rychle zmizel," napsal chovatel z Ústeckého kraje, který si myslí, že mu psy někdo mohl chtít unést. Dodávka totiž před jeho domem nezastavila poprvé.

 

Přátelé rodiny majitelky Lety a Arga se bojí, že pejsky mohl postihnout stejný osud. Pejsky mohou kromě chovu chtít na psí zápasy, bojí se chovatelé.

 

 

Zoufalí majitelé Arga a Lety už poněkolikáté navýšili odměnu, z původních 5 tisíc korun až na aktuálních 100 tisíc, které nabízejí tomu, kdo jim psy domů přivede.

 

Ani jeden ze psů neměl obojek. Argo je starý dva roky a je čipovaný. Šestiletá Lety čip nemá. "Oba jsou hodní a nikomu neublíží," píše rodina.

 

Pokud psy někdo viděl, kontaktujte majitele na čísle 603248270 nebo na emailu kovarikovapetr@seznam.cz

 

ČTĚTE TAKÉ:

Z týraného pejska se stal ochránce rodiny! Dojemný příběh fenky Nory
VÁŠ PŘÍBĚH: Pes Topinka mi umí sundat ponožky

vbo TN.cz