Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 1.8. 2018 18:11
Neuvěřitelné!

Na koupališti v Ústí se někdo už POČTVRTÉ vykálel do bazénu!

Dětský bazén na koupališti Brná
Zdroj: Profimedia

Čtyři dny - tak dlouho od uběhlo od posledního případu, kdy se na koupališti Brná v Ústí nad Labem někdo vykálel do bazénu. Tentokrát se "naštěstí" jednalo pouze o dětský bazének, přesto už chtějí policisté zavést příslušná opatření, aby se situace v budoucnu neopakovala.

Podle informací Ústeckého deníku jde už o čtvrtý případ za poslední tři týdny. Městská policie se nyní konečně rozhodla, že na místo nainstaluje kamery. Minimálně v prvních dvou případech se totiž pachatele nepodařilo dopadnout.

 

"Událost ale s předchozími nemá v podstatě nic společného. Šlo o dětský bazének, kde je to přeci jen trochu více akceptovatelné. Stává se to," řekl TN.cz David Zich, provozovatel koupaliště v ústecké části Brná.

 

Bazén je nyní potřeba vypustit a řádně vydesinfikovat. Díky malé výměře bazénu - zhruba 40 metrů krychlových - půjde podle Zicha o otázku několika málo hodin.

 

 

 

Do některého z bazénů koupaliště Brná někdo v posledních třech týdnech kálel už počtvrté. V prvních dvou případech policisté pachatele nenašli, třetího člověka pak identifikovali jako nezletilého chlapce. Kvůli věku mu nehrozí žádný postih.

nor TN.cz
Reklama