záhadná smrt

Na kraji Jihlavy našli mrtvolu v krvi. Dříve našli na stejném místě i kostru

Záhadná smrt v Jihlavě. Místo, kde bylo nalezeno tělo muže
Zdroj: TV Nova
David Pik
David Pik
Aktualizováno 7.1. 2020 12:31
Téma:

Záhadné úmrtí vyšetřují kriminalisté v Jihlavě. Na okraji města našli místní mrtvolu muže. Za jakých okolností zemřel, zatím není úplně jasné. Navíc v tom místě nejde za poslední dobu o první podobný případ.

Tělo mrtvého podle informací televize Nova leželo v tratolišti krve. Našel ho tam jeden z místních na procházce. Mrtvého muže našli v jihlavské části Pančava. "Támhle v tom roští nahoře v kopci, jak se jede k bývalé Koudově chatě, tam ležel nějaký muž v černém. Ale nevím, co se stalo jinak,“ řekla TV Nova jedna ze svědkyň.

 

"V lokalitě jsme provedli šetření, místo jsme ohledali a zadokumentovali, byla nařízena pitva,“ potvrdila mluvčí policie Jana Kroutilová. Podle informací TV Nova byl mrtvý muž slušně oblečen. Jestli šlo o násilnou smrt nebo třeba sebevraždu, musí zjistit vyšetřovatelé.

 

 

V poslední době nejde přitom v této lokalitě o jediné podivné úmrtí. Na konci listopadu jen pár set metrů odtud našli při honu v křoví psi myslivců mužskou kostru. Ani v tomto případě nebylo jasné, co bylo příčinou úmrtí.

TN.cz