Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Smrtelná nehoda

Při nehodě u Písku zemřeli čtyři lidé, náraz urval kamionu kabinu!

Na frekventované křižovatce silnic první třídy číslo čtyři a dvacet na Písecku se ve čtvrtek odpoledne srazil osobák s náklaďákem. Podle prvotních informací si nehoda vyžádala čtyři životy, hlavní silniční tah bude podle odhadů uzavřený až do večera.

"Podle prvotních informací zemřeli na místě až čtyři lidé cestující ve Škodě Octavia. Osobní auto se střetlo na křížení silnice I/4 a I/20 s nákladním vozem," řekla TN.cz po 16. hodině policejní mluvčí Štěpánka Uhlířová.

 

Podle portálu dopravniinfo.cz se nehoda stala těsně po třetí hodině odpoledne na půl cesty mezi obcemi Předotice a Drhovle. 

 

"Na místo vyjely pozemní posádky, vzlétl i vrtulník. Tři lidé v osobním autě byli po smrti už při našem příjezdu, jednu ženu vyprostili s velmi vážnými zraněními hasiči. Resuscitace byla bohužel neúspěšná," doplnila před 17. hodinou mluvčí záchranky Petra Kafková. Celkem zemřel jeden muž a tři ženy.

 

 

Podle předběžných informací od policie šedesátiletý řidič nákladního vozu, který jel od Strakonic směrem na Prahu, patrně nedal při odbočování přednost protijedoucímu automobilu Škoda Octavia, v němž cestovali čtyři lidé a boční střet nepřežili.
 

 

Nejde o jedinou čtvrteční smrtelnou nehodu. Po poledni na Klatovsku zemřel řidič a řidička poté, co jedno z aut vjelo náhle do protisměru přímo pod kola druhému. 


GALERIE: Tragická nehoda u Písku

1
/
3
Zdroj: Policie ČR
Tragická nehoda u Písku - 3

 

Při dvou tragických nehodách v Jihočeském kraji v tomto týdnu zahynulo sedm lidí. Tři životy si vyžádala úterní havárie u Hořic na Českokrumlovsku. Dnešní střet na Písecku je jednou z nejtragičtějších nehod v Jihočeském kraji v letošním roce. V srpnu při nehodě u Vodňan rovněž zahynuli čtyři lidé.


pez, ČTK TN.cz