Havárie traktorů

Dvě nehody traktorů: Mladíka z pod kolosu vytáhli mrtvého

nehody traktorů - 1
Zdroj: HZS Moravskoslezského kraje
Téma:

Ke dvěma nehodám traktorů vyjížděli během pondělí moravskoslezští hasiči. Při první nehodě přišel o život mladý muž, druhého mladíka transportoval vrtulník do nemocnice. Druhá nehoda se obešla bez zranění.

K první nehodě traktoru na lučním svahu v Býkově-Láryšově na Krnovsku vyráželi hasiči v pondělí ráno před devátou hodinou. Na místo vyjely tři jednotky hasičů a speciální vyprošťovací vůz.


Traktor, který za sebou táhl valník se sudem s vodou pro zvířata na pastvě, se převrátil na střechu. Hasiči z kabiny přimáčknuté čtyřkolovým valníkem vyprostili dva mladíky ve věku kolem osmnácti let. "Jeden z mladíků nehodu nepřežil, se druhým odletěl vrtulník letecké záchranné služby do nemocnice," sdělil mluvčí moravskoslezských hasičů Petr Kůdela.

 

GALERIE: nehody traktorů

1
/
4
Zdroj: HZS Moravskoslezského kraje
nehody traktorů - 4


Při druhé nehodě ve Studánce na Tachovsku se kolem poledne střetl traktor s valníkem spolu s osobním autem. "Octavia skončila v poli na střeše a mohutný traktor se o ni opřel, když skončil na pravém boku. Jeho valník zůstal na kolech," informoval Kůdela.


Všichni vyvázli bez zranění. Traktor hasiči stabilizovali a obě vozidla vyprostili.

Související témata:
sik TN.cz