nehoda u nymburka

Na kruhovém objezdu se srazil autobus a náklaďák! 12 zraněných

Nehoda autobusu a náklaďáku u Nymburka - 5
Zdroj: AKTU.cz
Téma:

Na kruhovém objezdu nedaleko Nymburka se ve čtvrtek ráno čelně srazil autobus s nákladním autem. Při nehodě se zranilo 12 lidí, z čehož devět jich skončilo v nemocnici. Místo nehody bylo asi dvě hodiny neprůjezdné.

Incident se stal po páté hodině ráno ve směru na Všechlapy. "Řidič autobusu (ročník 55) s nejvyšší pravděpodobností přejel z odbočovacího pruhu do protisměru, kde se srazil s projíždějícím nákladním vozem," sdělila TN.cz policejní mluvčí Petra Potočná s tím, že případ se bude ještě prošetřovat.

 

Podle mluvčí hasičů Vladimíry Kerekové se při nehodě zranilo celkem 12 lidí. Prvotní zprávy hovořily o pěti středně-těžce zraněných lidech, mluvčí středočeských záchranářů informace později upřesnila.

 

 

"Záchranáři na místě ošetřili devět zraněných, které následně převezli do nemocnic v Nymburku, Kolíně a Mladé Boleslavi," oznámila Petra Effenbergerová s tím, že šlo o zranění lehčího rázu.


GALERIE: Nehoda u Nymburka

1
/
5
Zdroj: AKTU.cz
Nehoda autobusu a náklaďáku u Nymburka - 1
 
 

Místo nehody bylo asi na dvě hodiny zcela uzavřené, v současné době by řidiči při průjezdu místem nehody neměli narazit na žádné větší komplikace.

 

Problémy byly i na dálnici D1

Zhruba s dvouhodinovým zdržením museli počítat i řidiči na dálnici D1. V tomto případě však nešlo o žádnou srážku, komplikace způsobil nepojízdný kamion. Ten v zúžení na zhruba 37. kilometru ve směru dálnici zablokoval, kolona dosahovala dlouhých 17 kilometrů. Kamion byl odtažen okolo sedmé hodiny ráno, vozidla se začala rozjíždět jen velmi pomalu.

lud TN.cz