neštěstí

Tragický požár na Lounsku: V chatce zemřely matka a dítě

Téma:

K obrovské tragédii došlo ve středu ráno v Postoloprtech na Lounsku. Při požáru zahradní chatky zemřela podle informací TV Nova matka a její šestiletý syn. Proč k požáru došlo vyšetřuje policie.

Před čtvrtou hodinou ranní přijala ve středu policie oznámení o požáru zahradní chatky v Postoloprtech na Lounsku v Ústeckém kraji.

 

Na místě hasiči našli dvě těla. Podle informací TV Nova požár nepřežila maminka a její šestiletý syn. Oba v chatce měli podle sousedů žít týden ještě s jedním mužem, bezdomovcem.

 

Policie místo prohledávala celý den. Přítomní byli i psi vycvičení na hledání akcelerantů hoření. Policie pracuje s více verzemi možného vzniku požáru. "Jako nejpravděpodobnější se zatím jeví neodborná manipulace s otevřeným ohněm," řekla redakci policejní mluvčí Alena Bartošová. "Bude provedena soudní pitva obou těl, ta určí přesnou příčinu úmrtí," dodala.

 

 

Ten měl po vypuknutí požáru vyběhnout ven a začít bouchat na sousedy, které prosil o pomoc. Ti poté zavolali na policii. Proč mamince a dítěti z chaty nepomohl, nikdo netuší.

reg TN.cz