DÍTĚ V OHROŽENÍ

Na Mělnicku zmizel malý Tadeáš i s kočárkem! Matka na chvíli usnula

Pátrání po miminku na Mělnicku - 1
Zdroj: AKTU.cz
Roman Dolejský
Roman Dolejský
Publikováno 29. 5. 2020
Téma:

Po zmizelém chlapci na Mělnicku od pátečního večera pátrá policie. Na pomoc přiletěl i vrtulník, na řeku vyjel člun. Do hledání se zapojily desítky hasičů a policistů.

Čtyřiměsíční dítě zmizelo i s kočárkem v Hoříně na Mělnicku v pátek večer. Rozjelo se velké pátrání, při němž pomáhal i policejní vrtulník s termovizí. Na řeku vyjel pátrací člun. Pátrání mělo bohužel smutný konec.

 

"Mělniční policisté pátrají po dítěti, které zmizelo ze zámeckého parku," uvedla policejní mluvčí Lucie Nováková. Chlapec se narodil letos v lednu.

 

Policie zveřejnila i popis. Chlapec má modré oči a plavé vlasy a je asi 55 až 60 centimetrů vysoký. Byl oblečený v modrém tričku s krátkým rukávem, měl teplé zelené dupačky na ramínka a byl v šedém kočárku s černým spodkem a hnědou rukojetí značky Bebetto Luca.

 

 

Podle policie se žena opalovala v parku, usnula a po probuzení zjistila, že je její dítě pryč. Na policii se obrátila o půl sedmé večer.

 

Park přiléhá k hořickému zámku, má rozlohu asi 40 hektarů. Na pomoc přijelo i 33 hasiči, kteří utvořili rojnici a park pozorně procházeli. Kolem desáté v noci se pátrání přerušilo do druhého dne.

 

Pokud o chlapci cokoliv víte, nebo jste jej zahlédli, volejte policii na lince 158.

GALERIE: Pátrání po zmizelém miminku

1
/
8
Zdroj: TV Nova
Pátrání po zmizelém miminku - 3

TN.cz