Pokus o vraždu

Na muže v Plzni zaútočil cizinec. Bodl ho nožem dvakrát do břicha!

Téma:

Plzeňští kriminalisté překvalifikovali víkendový případ pobodání nožem z těžkého ublížení na zdraví na pokus o vraždu. Na muže z Karlovarska měl zaútočit cizinec a dvakrát ho bodnout. Těžce zraněný muž zůstává v nemocnici.

Incident se stal v noci na neděli. Původně plzeňští policisté případ vyšetřovali jako těžké ublížení na zdraví - to se ale změnilo. Policisté přihlédli k poranění napadeného muže a zřejmě i k průběhu výslechů. Teď je podezřelý muž obviněný z pokusu o vraždu.

 

Jeho oběť a ještě další muž doprovázeli ženu domů. Cestou po Klatovské třídě v centru Plzně ale narazili na skupinu cizinců. Ti je nejdřív minuli, ale pak se otočili, vrátili se k nim a napadli je. Z jakého důvodu to kriminalisté vyšetřují.

 

Zpočátku se muži dokázali bránit, ale skupina cizinců měla podle policie u sebe zbraň - nůž. Jeden z cizinců jím měl na muže zaútočit. Podle informací televize Nova ho bodnul dvakrát. Do břicha a do hrudníku.

 

 

Zraněného převezla záchranná zdravotní služba sanitkou do nemocnice. 27letého pacienta museli lékaři hned operovat. Podle dalších informací televize Nova budou kriminalisté na muže podezřelého z pokusu vraždy navrhovat státnímu zástupci vazbu.
 

František Nyklas, sei TN.cz