Robinsonův ostrov

Na Ostrově bude veselo, jeden hráč vystrčí holý zadek! VIDEO

I v drsných podmínkách na Robinsonově ostrově si hráči užijí legraci. Důkazem bude pondělní díl, v němž všichni uvidí trochu víc, než by chtěli. Jeden ze soutěžících totiž prohraje sázku a bude se muset obnažit.

V pondělním díle čeká diváky kromě napínavého souboje o imunitu a kmenové rady také jedno překvapení. I když mnozí by zřejmě byli pohledu na pozadí soutěžícího ušetřeni.

 

K nim patří i moderátor Ondřej Novotný, který dá svůj šok okamžitě najevo. "Už jsem viděl v téhle soutěži opravdu dost, nicméně teď mám pocit, že vidím víc, než bych potřeboval," přivítal Ondra hráče před soubojem o imunitu.

 

Poznali jste, komu zadek v tangách patří? Uculují se sice všichni, kocháte se ale pohledem na Markovo pozadí. "Tohle je smutný den pro celé lidstvo, ale sázky jsou pro mě něco, co plním," vysvětlil Marek.

 

 

S Martinem totiž uzavřeli sázku - kdo hodí nožem a nezabodne se do listu, musí jít na souboj o imunitu v tangách. Sázku nakonec vyhrál Martin, a Marka tak čekalo několik trapných momentů.

 

Kdo vyhraje souboj o imunitu? A koho přivítají na Ostrově vyloučených? Sledujte Robinsonův ostrov od 21:35 na Nově!

 

Dobrodružnou reality show Robinsonův ostrov sledujte každé pondělí a středu na Nově! Poslední díly si můžete pustit na NOVA Plus. Všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

epa TN.cz