VELKOLEPÉ ROZLOUČENÍ

Překvapení nad rakví Kočky. Kněz vzpomínal i na řidiče kamionu

Rozloučení s Janem Kočkou ml.
Zdroj: AKTU.cz
Téma:

Když se smuteční průvod s rakví s tělem Jana Kočky mladšího uchýlil na Olšanské hřbitovy k připravené hrobce, kněz při svém posledním požehnání zmínil i zesnulého řidiče kamionu, který při tragické nehodě také zemřel.

"Dej věčný život našemu mrtvému bratrovi Janovi, jakož i bratrovi Miloslavovi, který zemřel spolu s ním," vzpomněl kněz Miloslava při smuteční akci za zemřelého Jana Kočku mladšího. Osmadvacetiletý Miloslav zemřel po střetu s Mercedesem Jana Kočky mladšího, který ze zatím neznámých důvodů jel v protisměru. Oba dva řidiči byli na místě mrtví.

 

Po proslovu kněze spustili nejbližší rakev zemřelého Jana Kočky mladšího do země, vylétly holubice a začaly kondolence. Vyjádřit soustrast přišla řada známých tváří, například zpěvák Daniel Hůlka, který při obřadu i zazpíval, modelka Andrea Verešová nebo hitmaker Michal David, který je s rodinou Kočkových vzdálený příbuzný.

 

Maminka tragicky zahynulého Miloslava však celou akci s honosným a okázalým pohřbem nenesla dobře. "Jestli tam zaznělo i jméno mého syna, tak se k tomu vůbec nemůžu vyjadřovat. My jsme syna pochovali minulý pátek, státní zástupce musel pro ten obřad uvolnit tělo," sdělila.

 

 

Řekla, že i když rozumí pocitu smutku, kterým si rodina Kočkových prochází stejně jako právě ona, pompézní obřad nemůže pochopit. "Jsem znechucená. Nešťastná, jestli mně chápete. Já jsem to nemohla unést dneska. Chápu rodinu Kočků. Oni přišli taky o dítě,“ popsala své pocity. "Jsou to strašné, nesdělitelné věci," řekla redakci nešťastná matka.

 

Reportáž TV Nova:

Související témata:
mj TN.cz