Hrůzný nález

Na poli u Mělníka shořela maringotka, uvnitř našli mrtvolu!

Petr Zelený
Petr Zelený
Aktualizováno 25.7. 2019 16:33
Téma:

Nečekanou a hodně děsivou dohru měl ve čtvrtek odpoledne požár maringotky a pole u Úžic na Mělnicku. Záchranáři totiž v troskách objevili lidské tělo. Na místo okamžitě vyjeli kriminalisté.

"Požár maringotky na poli nám byl hlášený asi ve dvě hodiny odpoledne. Po jeho uhašení bylo na místě objeveno lidské tělo," řekla na dotaz TN.cz před čtvrteční 16. hodinou policejní mluvčí Markéta Johnová.

 

Doplnila, že na místo tragédie okamžitě zamířili kriminalisté, aby objasnili, co se u Úžic vlastně stalo. "Zatím nevíme ani to, jestli jde o muže či ženu, neznáme identitu oběti," krčí rameny Johnová.

 

Nicméně dodala, že s největší pravděpodobností vyšetřovatelé nařídí pitvu, která by měla odpovědět minimálně na to, co bylo přesnou příčinou smrti.

 

 

Mluvč hasičů Petr Svoboda doplnil, že plameny zasáhly plochu celkem sto na sto metrů. "Zasahovaly tři jednotky, požár se kvůli horku rychle šířil, ale už se ho povedlo lokalizovat," informoval.

 

Nejde o jediný požár pole v posledních dnech. S plameny bojovali ve středu například i moravskoslezští hasiči u Bílovce na Novojičínsku.

 

 

GALERIE: Požár pole u obce Kopeč na Mělnicku

1
/
4
Zdroj: AKTU.cz
Požár pole u obce Kopeč na Mělnicku - 1

TN.cz