Komplikace v dopravě

Na Pražském okruhu nabouralo pět aut, předtím se tam převrátil kamion

Petr Barták
Petr Barták
15.10. 2020 11:28
Téma:

U nájezdu na dálnici D10 poblíž Černého Mostu v Praze se nad ránem převrátil kamion. Havárie se naštěstí obešla bez zranění, hasiči na místě museli likvidovat únik nafty. Jen několik hodin poté na stejném místě se srazilo dalších pět aut.

První nehoda se stala ve čtyři hodiny ráno. Kamion jedoucí směrem od Černého Mostu se na nájezdu na severní část Pražského okruhu v ostré pravotočivé zatáčce převrátil na středová svodidla. Řidič vyvázl bez zranění. Z kamionu ale začala vytékat nafta, kterou hasiči zasypali sorbentem.

 

Místo havárie patří k rizikovým úsekům, kde se podobné nehody poměrně často. Jen o několik hodin později se nedaleko stala další nehoda. V ulici Novopacká ve směru na Mladou Boleslav se srazilo pět aut. Na místě zasahovaly tři jednotky pražských hasičů. "Vyprošťovali jsme jednu osobu a předali ji záchranářům," řekl mluvčí pražských hasičů Martin Kavka.

 

 

Policisté museli místo nehody uzavřít. "Právě teď probíhá odstraňování vozidel jeřábem a doporučujeme řidičům, aby se místu vyhnuli," dodala mluvčí policie Eva Kropáčová.

 

Ráno se na Pražském okruhu převrátil kamion:

Související témata:
TN.cz