Dopravní komplikace

Na Pražském okruhu vzplál náklaďák s přívěsem, jeden zraněný! FOTO

Požár přívěsu náklaďáku na Pražském okruhu - 1
Zdroj: Policie ČR
Požár přívěsu náklaďáku na Pražském okruhu
Petr Zelený
Petr Zelený
28.9. 2020 11:21
Téma:

Hasiči, policisté i zdravotníci vyjeli v pondělí dopoledne na jihovýchodní část Pražského okruhu, kde začalo hořet nákladní auto s přívěsem. Zásah na místě způsobil dopravní komplikace a požár si také vyžádal jedno zranění.

Podle policejního dopravního servisu začalo nákladní auto na úrovni obce Herink hořet krátce před desátou hodinou. "Šlo o požár nákladního auta s přívěsem, právě plachta toho přívěsu začala hořet," popsal na dotaz TN.cz policejní mluvčí Jan Daněk.

 

Doplnil, že zásah pochopitelně na Pražském okruhu ve směru k letišti způsobil dopravní komplikace. "Nejdřív nám to bylo hlášeno jako požár od pneumatik, až následně jako požár přívěsu," uvedla mluvčí středočeských hasičů Tereza Fliegerová.

 

Na místě zasahovaly celkem tři jednotky hasičů - dvě ze Středočeského kraje a jedna z Prahy. "Plameny se podařilo dostat pod kontrolu v 10:19. Jednoho zraněného si do péče převzala záchranka," informovala Fliegerová.

 

 

Podle ní musel být směr k Ruzyni kvůli hašení náklaďáku nejprve uzavřený úplně, posléze se auta znovu rozjela jedním pruhem. Daněk před 11. hodinou řekl, že poničený náklaďák stojí v odstavném pruhu a zbylé dva pruhy už jedou.

 

GALERIE: Požár přívěsu náklaďáku na Pražském okruhu

1
/
3
Zdroj: Policie ČR
Požár přívěsu náklaďáku na Pražském okruhu - 3

TN.cz