vyšetřování policie

Na rodinném setkání se strhla brutální rvačka! Dva lidé skončili v cele

Martin Klícha
Martin Klícha
Publikováno 24. 5. 2020
Téma:

Na rodinném setkání v Českých Budějovicích se strhla brutální bitka, tři muži skončili s vážnými zraněními v nemocnici a dva v policejní cele. Kriminalisté prosí svědky, aby se jim ozvali, důležité jsou i záběry z incidentu.

Setkání širšího kruhu rodiny před smutečním obřadem dopadlo velmi špatně. Krátce po jedné hodině v noci na neděli vyjeli policisté k napadení, ke kterému došlo na českobudějovickém sídlišti Máj. Na místě zasahovali také zdravotníci.

 

"Záchranáři po prvotním ošetření převezli do nemocnice s vážnými zraněními tři muže. Policisté na místě zadrželi dva podezřelé muže (kolem 30 let), nyní jsou v policejní cele," sdělil mluvčí policie Jiří Matzner.

 

Kriminalisté byli na místě činu až do ranních hodin a zajišťovali stopy. Následovat nyní budou výslechy svědků a zúčastněných osob.

 

 

Incident se odehrál v ulici V. Volfa před domem číslo 19. "Kriminalisté hledají možné svědky. Každý, kdo napadení mezi muži viděl, je jedno jestli z ulice, balkonu či oknem domu, ať kontaktuje policii na lince 158. Konflikt mohl také někdo fotit či natáčet. Všechny tyto záznamy jsou pro kriminalisty důležité," doplnil Matzner.

 

GALERIE: Rvačka na českobudějovickém sídlišti Máj

1
/
3
Zdroj: pro tn.cz, Věra Kedziorová
Noční incident na budějovickém sídlišti Máj - 3

TN.cz