Tragédie

Na Semilsku se o víkendu topilo dvouleté batole, v nemocnici zemřelo

Nemocnice
Zdroj: Profimedia
Ilustrační obrázek
Jan Houška
Jan Houška
22.7. 2021 11:50
Téma:

Malé dítě se o víkendu topilo v obci na Semilsku. Záchranáři jej okamžitě transportovali do nemocnice, kde však bohužel ve čtvrtek zemřelo. Podle informací TV Nova se jednalo o dvouleté batole.

Tragédie se stala na zahradě rodinného domu v jedné z obcí na Semilsku v Libereckém kraji. Podle informací TV Nova se mělo topit dvouleté batole, které ve čtvrtek bohužel v nemocnici zemřelo.

 

"Mohu potvrdit, že jsme na místě zasahovali. Jelikož se však jedná o nezletilou osobu, nemohu se k případu více vyjadřovat," řekl pro TN.cz mluvčí liberecké záchranky Michael Georgiev.

 

 

Podobná tragická událost postihla začátkem června také Opavsko.V řece Opavě v lokalitě poblíž přírodního koupaliště Stříbrné jezero se utopil jedenáctiletý chlapec. "V pondělí v pozdních odpoledních hodinách se měl u řeky Opavy v lokalitě poblíž Stříbrného jezera v Opavě pohybovat nezletilý hoch. Měl vstoupit do řeky, přičemž se svému vrstevníku měl ztratit z očí. Na místo byli přivoláni hasiči, policisté, strážníci a zdravotníci," uvedla tehdy mluvčí moravskoslezské policie Soňa Štětínská.

 

Podle mluvčí chlapce policisté našli ve vodním toku a ihned začali s resuscitací, která pokračovala až do příjezdu záchranářů. Chlapci už ale pomoci nedokázali, zasahující lékařka musela konstatovat smrt.

 

Na pražském koupališti Lhotka utonul v červnu muž. Podívejte se na reportáž televize Nova:


 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz