Tragická nehoda

Na silnici ležela rozbitá motorka, v příkopu byl mrtvý motorkář

Tragická nehoda u Smiřic
Zdroj: TV Nova
Ilustrační foto
Téma:

Jednapadesátiletý motorkář zemřel ve čtvrtek večer na silnici I/38 u Habrů na Havlíčkobrodsku. Muž vyjel ze silnice a narazil do stromu, zůstal ležet v příkopě a přes veškerou snahu záchranářů mu už nebylo pomoci.

"Jednapadesátiletý řidič motocyklu projížděl po silnici I/38 ve směru na Havlíčkův Brod. Z dosud nezjištěných příčin vyjel mimo komunikaci vpravo ve směru své jízdy, kde narazil do stromu. Po nárazu do stromu zůstalo tělo řidiče ležet mimo vozovku v silničním příkopu," uvedla krajská policejní mluvčí Dana Čírtková.

 

Tragickou nehodu oznámil záchranářům a policistům oznámil krátce před půlnocí řidič octavie, který místem projížděl a narazil do nabourané motorky. Ta po nehodě totiž vletěla zpátky na silnici a zůstala ležet v pravém jízdním pruhu.

 

Přivolaní záchranáři už muži nemohli pomoci. Lékař musel na místě konstatovat smrt. Místo nehody si převzali vyšetřovatelé.

 

 

"Na místo byla vyslána nejbližší policejní hlídka a poté kompletní výjezdová skupiny služby kriminální policie a vyšetřování územního odboru Havlíčkův Brod. K určení přesné příčiny úmrtí motocyklisty byla nařízena soudní pitva," dodala Čírtková.

vbo TN.cz