Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

traktorová slavnost

Na slavnostech se převrátil dětský vláček. Na místo letěl vrtulník

Převrácený vláček v Ostravě
Zdroj: Policie ČR
Ilustrační foto

Šest lidí se zranilo při nehodě dětského vláčku v Jabloňově u Velkého Meziříčí. Událost se stala v areálu zemědělského podniku na traktorové slavnosti. Na místo vyrazili záchranáři včetně vrtulníku.

Krátce po nedělní šestnácté hodině vyjeli záchranáři do Jabloňova na Žďársku. Na jedné z akcí se totiž převrátil dětský vláček. "Při jeho jízdě se z dosud nezjištěných příčin převrátil poslední vagon soupravy dětského vláčku. Při této události se několik osob zranilo," popsala mluvčí policie Dana Čírtková.

 

Podle policie by se mělo jednat o lehčí zranění. Mezi zraněnými jsou čtyři děti a dva dospělí. Ti byli následně převezeni na další ošetření do nemocnice.

 

 

"K události došlo v areálu zemědělského podniku v obci Jabloňov na Žďársku. Podle prvotních informací v areálu probíhaly traktorové dny a v rámci nich byl v provozu i dětský vláček," dodala policejní mluvčí.

 

Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému včetně vrtulníku leteckých záchranářů. Případem se budou zabývat policisté, kteří začali vyšetřovat okolnosti nehody.

 

Turistický vláček na festivalu zabil pětiletého chlapce:

pan TN.cz