Jihočeský kraj

Na stany padají větve a stromy! Kemp přesto dál přijímá návštěvníky

Jan Houška
Jan Houška
21.8. 2020 11:19
Téma:

V hororové místo se minulý měsíc proměnil autokemp Karvánky na jihu Čech. Vzduchem zde lítaly větve a padaly vzrostlé stromy, které poničily několik stanů a obytný vůz. Není to přitom poprvé, a i přesto kemp přijímá návštěvníky dál.

"Na stany, auta a obytná auta nám padaly lámající a vyvracejí se stromy. Náhodou se nikomu nic nestalo. Kdybych se zrovna nekoupal ve vodě, tak mohl strom spadnout na mě,“ uvedl jeden z návštěvníků kempu pro TN.cz.

 

Bouře v kempu vyvrátila několik vzrostlých stromů, některé i s kořeny. "Všechny ty stromy jsou nemocné, minulý rok jich mělo popadat skoro třicet,“ dodává návštěvník.

 

Kemp i přes to, že podle návštěvníků v místě dochází k častému padání stromů, přijímá návštěvníky i nadále."Toto je retro kemp. Nezachrání to ani pár nových chatek, ale personál je příjemný. Kemp působí dojmem, že se o něj nikdo nestará," zní komentář na internetu. 

 

 

"Popadané stromy poničily jen jeden stan a zrcátko u obytného vozu. Teď to akorát řeší pojišťovna. Měli jsme štěstí, že se nestalo něco mnohem horšího, dál to nijak neřešíme,“ vyjádřili se zástupci autokempu pro TN.cz

 

GALERIE: Spadané stromy v kempu

1
/
6
Zdroj: TN.cz
Poničený kemp karvánky - 6

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz