Svatba na první pohled

Hádka ve Svatbách: Řekla jsem věci, které mě mrzely, přiznala Štěpánka

Skoumalová Tatiana
Tatiana Skoumalová
2.12. 2020 11:25

Už dnes večer ve 20:20 čeká diváky TV Nova další díl pořadu Svatba na první pohled. Diváci se dočkají první vyhrocené hádky Štěpánky a Pavla, kteří se zatím těší největší divácké oblibě.

Štěpánka s Pavlem se vypořádávají stejně jako ostatní páry s tím, že jsou v televizi a lidé je poznávají. "Vidět se na obrazovce je krásný, pokud víte, že je to dobré a lidi se mají na co koukat," podotkl Pavel s úsměvem na tváři. "Štěpánka má strach z toho, jak tam vypadá, dodal.

 

Zároveň se oba vyjádřili ke konfliktu, který dnes diváci na obrazovkách uvidí. V šestém díle se pár totiž pohádá kvůli úklidu. "Jsem hrozný blázen na úklid, jsem fakt pedant," vysvětlila Štěpánka. "Bude to hodně vyhrocené. Řekla jsem věci, které mě pak mrzely," dodala smutně. "Štěpánka totiž nemá ke sprostému slovu daleko," komentuje Pavel.

 

 

Chovat se před kamerou přiozeně není tak úplně jednoduché. Přesto tento pár kamery moc neovlivňovaly. "Kamery tam byly s námi, byly to naši duchové,“ smál se Pavel. "Zvykli jsme si hrozně rychle a ty kamery jsme pak už nevnímali,“ shodli se i se Štěpánkou.

 

Pár si od začátku sedl svou temperamentní povahou a smyslem pro humor. Prozradili také, co na sobě mají rádi. "Štěpánka ze mě vždycky dokáže všechno dostat. Čiší z ní divokost, ta jemnost je v ní schovaná," řekl Pavel s láskou v očích. "Pája je emočně založenej, taková cíťa a toho si na něm cením," culila se nevěsta.

 

 

Jak dopadne jejich první velká hádka před kamerami? Usmíří se hned, nebo bude tichá domácnost? Sledujte ve středu ve 20:20 na TV Nova pořad Svatba na první pohled. Pokud jste nestihli minulý díl, můžete se podívat na Nova Plus nebo Voyo

TN.cz