ZJEVENÍ KRISTA

Na sporáku se zjevil Ježíš! Církev se snaží zázrak ututlat! VIDEO

Téma:

Jedni se jim smějí, druzí jim fandí - osadníci z podtatranských Batizovců stále věří, že se jim na dvířkách trouby zjevil samotný Ježíš. Církev se k "zázraku" vyjadřovat nechce, starosta ale požaduje jednoznačné vysvětlení.

Ze dne na den se lidem v Batizovcích změnil život, před více než měsícem se jim zjevil obraz Ježíše Krista. Celé dny odříkávali modlitby a zapalovali svíčky. Zjevení na troubě dokonce přilákalo i cizince.

 

Nával věřících ale začal majitelům domu přerůstat přes hlavu, dvířka trouby proto dali do úschovy ke starostovi. Ten ale neví, co si se situací počít. "Je to u mě schované, nedovolím, aby si z toho někdo dělal legraci," řekl starosta obce televizi Markíza.

 

 

Podle něj se jedná o senzaci a po církvi chce, aby se k tomu vyjádřila. Pokud farář zázrak potvrdí, zůstanou dvířka v Batizovcích a z osady se stane poutní místo. Jenže farář místním vzkázal, že katolická církev nestojí na senzacích a boží zjevení bylo definitivně završeno v Ježíši Kristovi.

 

Osadníci přesto chtějí, aby farář dvířka od trouby vystavil v místním kostele. Ten se tomu zatím brání a všichni tak čekají, jak se k situaci postaví vysocí církevní hodnostáři.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Natáčel bohoslužbu v kostele, když vtom se podíval na sochu Ježíše a ztratil řeč! I vám naskočí husí kůže

HIT INTERNETU: Záhada ženy, která je převtělený anděl. Kdo ve skutečnosti promlouvá jejími ústy?
 

mom TN.cz