Záhadné úmrtí

Na ulici ležel zraněný mladík, teď zemřel! Policie netuší, co se stalo

Policie - ilustrační foto
Zdroj: Profimedia
Ilustrační snímek
Téma:

Mostečtí kriminalisté si lámou hlavy s hodně neobvyklým úmrtím mladého muže. Toho v sobotu našel na ulici taxikář. I když zraněný skončil v nemocnici, stejně zemřel. Policisté se nyní pokoušejí zjistit, co se vlastně stalo.

"Zraněný muž byl nalezen na silnici v ulici Moskevská naproti bloku 408 nad soudem řidičem taxi služby již v sobotu dne 9. září v deset hodin večer," popsala policejní mluvčí Ludmila Světláková.


Z nějakého důvodu se policisté o všem dozvěděli až v pondělí, kdy se jim ozvala ústecká nemocnice, že u nich leží těžce zraněný muž neznámé totožnosti. Kriminalistům se ho podařilo identifikovat jako mladíka z okresu Česká Lípa. O moc víc toho ale nevědí.


Zatím se jim podařilo zjistit v podstatě jen to, že mladík jel v sobotu večer na longboardu (větším skateboardu) Růžovou ulicí k nádraží, odkud chtěl z Mostu odjet vlakem.

 

"Muž mohl jet ulicí J. Suka nebo ulicí Jiřího z Poděbrad a poté pokračoval ulicí Moskevská. Pokud někdo v sobotu večer viděl mladého muže na longboardu na těchto ulicích, nechť se ozve na linku 158," prosí Světláková.



Mladík na sobě při jízdě měl džínové tříčtvrťáky, šedé tenisky, šedočernou mikinu s nápisy a mohl mít nasazenou kapuci. "Longboard, který si zřejmě někdo neoprávněně přivlastnil, byl černofialové barvy s obrázkem obličeje skřítka či trolla a měl zelená kolečka," uzavřela policejní mluvčí.

 

Není tedy vůbec jasné, zda se mladík zranil při nějaké nehodě nebo zda ho například někdo nepřepadl, aby mu ukradl jeho dopravní prostředek.

pez TN.cz