Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 9.6. 2018 20:57
vážná zranění

Na zastávce našli zakrváceného muže, měl ho srazit autobus

Zdroj: TV Nova

Hororová scéna se odehrála v Průmyslové ulici v Praze. V pátek k večeru objevili lidé silně zakrváceného muže na autobusové zastávce. Muž částečně kolaboval a musela pro něj dojet sanitka, ještě předtím uvedl, že ho srazil autobus, který následně odjel.

V pátek před šestou hodinou odpoledne nahlásili svědci silně zakrváceného muže na autobusové zastávce v ulici Průmyslová, uvádí portál Aktu.cz. Muž byl vážně zraněn, krvácel z hlavy a měl velmi vážné zranění na noze.

 

Operační důstojníci na místo okamžitě vyslali záchranáře a policisty. Těžce zraněný muž ještě uvedl, že ho srazil autobus. Řidič dost možná ani nevěděl, že někoho srazil a z místa nehody odjel.

 

Policisté po autobusu okamžitě začali pátrat, to se jim podařilo po několika hodinách. Podle mluvčího policie Jana Rybánského v současné době probíhá ohledání autobusu právě ve garážích, uvádí Aktu.cz.

 

 

Zraněný muž utrpěl velmi vážná zranění a ztratil ohromné množství krve, záchranáři bojovali o jeho život. Stav zraněného by ale v tuto chvíli měl být stabilní, i když podle Aktu.cz hrozí, že by kvůli vážnosti zranění mohl přijít o nohu.
 

klma TN.cz
Reklama