video Tyrani

Na zem, líbej nohy! Policie ukázala šílený případ šikany! VIDEO

Téma:

Nejdřív přesila dva na jednoho, posměšky, napadení a nakonec ponižující kleknutí a líbání bot. Slovenskou veřejnost šokovalo video brutální šikany v Humenném. Ostudný incident už vyšetřuje policie.

Sestříhané video uveřejnila na facebooku i přímo slovenská policie s dovětkem, že o případu ví a vyšetřuje ho už měsíc. "Vyšetřovatel zahájil 16. listopadu trestní stíhání pro trestné činy nebezpečné vyhrožování a vydírání," uvedli muži zákona bez bližších podrobností.

 

Na internetu nicméně stále visí i delší video, na kterém je jasně vidět (a slyšet), jak si dvojice chlapců s gustem dobírá spolužáka, útočí na něj a nakonec ho jeden z nich donutí pokleknout a políbit nohy.

 

Řadu diskutujících nevytáčí jen šikana samotná, ale také fakt, že zatímco rváči se vybíjejí na slabším chlapci, mají diváky, kteří nic nedělají.

 

 

Portál Pluska.sk uvedl, že na videu jsou studenti střední odborné polytechnické školy v Humenném. Ředitel školy prý jednoho z agresorů pokáral. Další opatření vedení vzdělávacího zařízení přijme už po konci policejního vyšetřování.

 

Bohužel nejde o jediný případ. A ukazuje se, že nepochopitelné krutosti jsou schopné i dívky. Loni také na Slovensku kopla jedna školačka druhou do obličeje. I tento útok je natočený na videu.

pez TN.cz