divoká zvěř ve městě

Rodina divočáků přímo na sídlišti! Žena vyvázla se zraněním

Divoká prasata
Zdroj: TV Nova
Ilustrační foto
Téma:

Kvůli divočákovi byli v neděli večer na nohou policisté i hasiči ze slovenské Žiliny. V jedné z městských částí se údajně ztratila žena, na kterou mělo předtím zvíře zaútočit. Část města má navíc s množstvím divokých prasat dlouhodobě problémy.

Podle svědka měla žena přecházet cestu ve chvíli, kdy se na druhé straně pohybovalo 5 až 6 divočáků, tvrdí televize Markíza. Jeden z nich měl do ní následně narazit a zranit ji.

 

Žena se podle svědka vylekala a v panice skočila do houští u vedlejšího potoka, kde se měla ve vysoké trávě ztratit. Tuto informaci přijali policisté, kteří okamžitě vyrazili na místo. 

 

"Policisté prohledávali pravý břeh řeky Rajčanky, avšak neúspěšně. Nakonec za pomocí městské policie a hasičů byl prohledáván ještě druhý břeh," potvrdila TN.cz mluvčí slovenských policistů Janka Balogová.

 

 

Dvouhodinové pátrání tak nemělo žádný výsledek. Je možné, že se ženě nakonec podařilo dostat domů. "V této věci jsme žádnou další informaci o pohřešované osobě nepřijali," dodala policejní mluvčí.

Související témata:
pan TN.cz