FN Motol

Nadace Nova rozdává radost. Nemocné děti navštívily známé tváře!

Dominika Janochová
Dominika Janochová
Publikováno 23. 6. 2020
Téma:

Zástupci Nadace Nova navštívili děti v pražské motolské nemocnici. Moderátoři a herci ze seriálu Ulice dětem rozdali hračky a slavnostně pokřtili nový dětský koutek, jehož je nadace partnerem.

Rozdat dárky a udělat tím alespoň trochu radost dětem, které slunečné dny těsně před začátkem prázdnin tráví v nemocnici například se sádrou - to byl cíl moderátorů televize Nova a herců ze seriálu Ulice.

 

"My jsme přišli ze dvou hlavních důvodů - pokřtít dětský koutek, protože Nadace Nova je jeho partnerem a pak jsme samozřejmě přišli za dětmi, které tu leží. Většina z nich teprve čeká na operaci, tak jsme je přišli rozveselit," řekla moderátorka Kristina Kloubková.

 

 

"Navštívili jsme děti a řekl bych a věřím, že jsme jim vykouzlili úsměv na tváři a to je vždycky příjemné Na druhé straně je vidět, že tady ty děti musejí být, mají nějaké úrazy a to občas i trošku bolí," přidal se Karel Kašák.

 

Hraček byla spousta a každé z dětí si přišlo na své. Zatímco u holčiček vyhráli plyšáci, pro kluky byla jasnou volbou auta.

 

pez TN.cz