Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Neuvěřitelná klika

Neskutečné štěstí: Muž vyhrál v loterii dvakrát v jednom týdnu!

Vítěz loterie
Zdroj: Thinkstockphotos
Ilustrační snímek

Neuvěřitelné štěstí měl Australan z předměstí Sydney, který v rozmezí necelého týdne vyhrál dvakrát v loterii. A pokaždé pořádný balík.

Čtyřicetiletý Australan poprvé oslavoval minulé pondělí, kdy vyhrál rovný milion australských dolarů (16 milionů korun). Následně část peněz investoval do dalších tiketů.

 

Po první výhře se muž nechal slyšet, že peníze nehodlá prošustrovat, že je chce chytře investovat do nemovitostí, třeba poblíž vyhlášené pláže Bondi Beach, píše Sydney Morning Herald.

 

Jenže než nejmenovaný štastlivec stačil své plány proměnit ve skutečnost, zainvestoval část výhry do dalšího tiketu pro sobotní slosování.

 

 

A vyhrál podruhé - tentokrát dokonce jeden a půl milionu dolarů. Celkem tedy za pár dní zbohatl o 2,5 milionu australských dolarů (asi 40 milionů korun).

 

I druhou výhru chce muž investovat do nemovitostí, zároveň ale přiznal, že už si koupil nové auto a také dovolenou na Havaj. Na veřejnost proniklo i jméno obchodu, kde výherce oba tikety pořídil. Do toho se od té doby hrnou davy výhrychtivých zákazníků.

pez TN.cz