Velký zvrat

Náhradní manžel mě špehoval, tvrdila Marie. Všechno je jinak!

Výměna manželek: Špatné hygienické návyky! - 6
Zdroj: TV Nova

Marie z nového dílu Výměny manželek v rozhovoru po natáčení všechny šokovala, když prohlásila, že ji náhradní manžel Dušan špehoval klíčovou dírkou při koupání. Nyní se ovšem ukázalo, že vše bylo jinak.

Ozval se totiž Mariin muž Marian, podle kterého si jeho drahá polovička vše vymyslela! Prý byla v psychickém afektu, vůbec nevěděla, co mluví a teď se z toho hroutí.

 

"Bere antidepresiva, z nich můžou být i halucinace, ty prášky dělají hodně,“ hájí Marián svou manželku. A to není všechno! Další důvod, proč Dušan Marii nemohl špehovat a nešpehoval, najdete v článku na oficiálních stránkách Výměny manželek.

 

 

Ve středeční Výměně manželek jste viděli rodinu z Libochovic, kterou tvoří Marie (34), Marian (31), Martin (9) a Maruška (6). Na druhé straně jste se seznámili s Petrou (43), Dušanem (38) a Laurou (13), kteří žijí v obci Velká.

 

Připomeňte si, jak Marie nařkla náhradního manžela ze šmírování:

 

Petra se po natáčení svěřila, že ji při pobytu v náhradní rodině nejvíc šokovalo, když se dozvěděla, že malý Martin dostává výprask, když si neudělá úkoly nebo neposlechne. 

 

Na další díl oblíbené reality show Výměna manželek se můžete těšit už příští středu na TV Nova. Startuje hned po Televizních novinách!

 

GALERIE Výměna manželek: Špatné hygienické návyky!

1
/
12
Zdroj: TV Nova
Výměna manželek: Špatné hygienické návyky! - 2

 

ČTĚTE TAKÉ:

Pozor, ten kluk je úchyl
Trestat dítě tělesně nebo ho poslat pryč? Hrubá chyba!

Související témata:
pez TN.cz