Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Nevěřila svým očím

Otec udělal své dceři upřímný životopis. Stal se hitem internetu

CV od táty
Zdroj: Twitter, TN.cz

Když teprve 16letá Lauren zjistila, že jí její otec vypomohl s tvorbou životopisu, asi nečekala, jak brutálně upřímný bude. Otec totiž s nevychovanou dcerou neměl slitování, a tak je z životopisu pořádně peprný dokument. Schvalujete otcovu upřímnost?

Mladičká Britka Lauren Mooreová končí školu, a tak chtěla obepsat nabídky práce se svým životopisem. S tím jí vypomohl otec, ale když jeho dílo Lauren uviděla, sama nemohla uvěřit vlastním očím.


Otec si totiž s nevychovanou dcerou nebral servítky a nebál se tak napsat, že je líná, drzá a o nic se nestará. Dokonce použil i sprostá slova! Životopis v originále sdílel britský Mirror.

 


Lauren sdílela opravdu unikátní životopis na svém Twitteru, kde z něj měli její kamarádi obrovskou legraci. Lauren neuvedla, jestli se životopis skutečně dostal k nějakému potenciálnímu zaměstnavateli, je však jisté, že po takovém internetovém ohlasu to bude mít dívka s hledáním práce těžké. V původním příspěvku navíc nechala všechny své osobní údaje a kontaktní telefon.


V současnosti si v Británii absolventi "středních" škol chodí pro výsledky svých závěrečných testů, takzvaných GCSE. Ty jsou ale v našich podmínkách pouhým ekvivalentem vysvědčení z druhého stupně základní školy, nicméně jsou směrodatné pro potenciální zaměstnavatele. V 16 letech mají mladí Britové možnost jít si dále udělat dvouletou "nástavbu" zakončenou zkouškami A-levels, které jsou cestou k následnému přijetí na univerzitu.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Muž přišel s geniálním nápadem, jak udělat dokonalý "životopis"! S tímhle získá každou práci, kterou chce

TRAPAS AŽ NA PŮDU: Poslal zaměstnavateli životopis. Bohužel v něm omylem nechal ostudný odkaz

10 nejčastějších chyb při odpovídání na pracovní inzeráty. Vyvarujte se jich!
Profil na sociální síti. Víte, kdy vás připraví o skvělé zaměstnání?

nor TN.cz