Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 21. 7. 2018
Chlupatí hladovci

Nakrmte mě! Nejvtipnější příběhy a fotky psů žebrajících o jídlo

Vtipné fotky psů žebrajících o jídlo
Zdroj: Reddit / instagram

Každý majitel psa vám odpřísáhne, že když dojde na jídlo, jsou chlupáči vytrvalejší než japonští vojáci, kteří nikdy nezjistili, že druhá světová válka už dávno skončila. V době letních prázdnin, kdy se ve velkém griluje.

Portál Bored Panda dal dohromady přehled těch nejvtipnějších fotek a historek, které ukazují, že nejlepší přátelé člověka se sice můžou tvářit, že neumějí do pěti počítát, ale jakmile se někde objeví jídlo, vymýšlejí finty, které často hraničí s genialitou.


Například uživatel Redditu s přezdívkou Draxan se pochlubil fotkou, na které je krásně vidět, že zatímco on se jen chtěl pošťuchovat se svým čtyřnohým parťákem, ten jen hledal způsob, jak se dostat k misce s jídlem na stole.Detective 51 pro změnu vyvěsil na internet fotkku, na níž jeho pudl drží v tlamě uloupený dílek pizzy. K jeho získání přitom pes použil úžasnou lest - začal štěkat u dveří, jako by za nimi někdo stál.

 


A když páníček vstal, aby se šel podívat, začal se pudlík živit. Na jiné fotce pro změnu malý ratlík balancuje na hlavě labradora - asi aby to měl k případným soustům co nejblíž.

 

Máte i Vy vtipné fotky psů žebrajících o jídlo. Pošlete nám je na e-mail zpravy@nova.cz. Děkujeme!


K popukání je fotka dvou psů, mezi kterými způsobně klečí kojenec a všichni tři zbožně zírají nahoru na vůdce smečky, který postupně polyká jídlo ze dvou různých talířů.


Další vtipné fotky najdete v galerii:


129

GALERIE: Vtipné fotky psů žebrajících o jídlo

Zdroj: Reddit / instagram

Vtipné fotky psů žebrajících o jídlo - 29

Hodnocení:

pez TN.cz
Reklama