Nastartujme Česko

Nakupte cokoli, kdekoli a kdykoli s Nakoupeno online! Stačí si vybrat

Nakupování přes internet
Zdroj: Getty Images
Vondřichová
Kristýna Vondřichová
27.4. 2020 13:43

Malí a střední podnikatelé to v krizi, která vypukla v návaznosti na epidemii koronaviru, nemají vůbec snadné. Řada z nich balancuje na hraně přežití. Právě to se rozhodli změnit autoři projektu Nakoupeno online a pomoci můžete i vy!

Iniciativa má za úkol ulehčit malým a středním podnikatelům, zasaženým opatřeními souvisejícími s pandemií Covid-19. Autoři projektu chtějí spuštěním portálu Nakoupeno online pomoci podnikatelům zdigitalizovat nabídku jejich produktů, služeb a vlastních kapacit.

 

Ti tak mohou znovu snadno a rychle obnovit svůj byznys a nabídnout cokoli, kdekoli a komukoli. Zákazníci také tímto způsobem mohou podpořit své oblíbené lokální prodejce, kteří si prostřednictvím Nakoupeno online mohou užít bezkontaktní a tím pádem i maximálně bezpečné nakupování. Služba funguje na webu i v mobilní aplikaci.

 

 

Víte o jakékoli iniciativě nebo aktivitě, která se snaží nastartovat ekonomiku? Máte nápad, jak pomoci lokálním podnikatelům nebo živnostníkům? Dejte nám vědět! Napište nám na nastartujmecesko@nova.cz nebo na facebook.

TN.cz