je v pořádku

Pátrání se šťastným koncem. Policisté našli ztracenou ženu z Prahy

Policie - 1
Zdroj: Profimedia
Ilustrační snímek.
Vítězslav Boch
Vítězslav Boch, Kristýna Vondřichová
Publikováno 10. 8. 2020
Téma:

Pražští policisté ukončili pátrání po osmadvacetileté ženě z Prahy 4. V pondělí krátce před šestou večer ji v pořádku našli. Žena se ráno nevrátila domů z noční, svému příteli dopoledne poslala SMS zprávu, ze které muž usoudil, že se žena chce zabít.

"Mohu potvrdit, že osmadvacetiletá žena byla v pořádku nalezena. Byla odvezena do nemocnice, kde bude bude zkoumán její psychický stav," řekl policejní mluvčí Jan Rybanský.

 

Že se žena našla nezraněná na území Prahy potvrdila i mluvčí pražské policie Eva Kropáčová. Po mladé ženě policisté pátrali od pondělního rána, kdy se nevrátila domů z noční služby.

 

 

"V zaměstnání skončila dnes kolem osmé hodiny ráno, ale domů ke své rodině se již nevrátila. Svému příteli pak kolem jedenácté hodiny dopoledne poslala SMS zprávu, ze které lze usuzovat, že měla v úmyslu spáchat sebevraždu," uvedl v pondělí odpoledne mluvčí pražských policistů Jan Rybanský.

 

Přítel pohřešované ženy o ni měl po přečtení zprávy strach a šel její zmizení ohlásit na policejní služebnu. Policisté po ženě pátrali na území hlavního města, především v oblasti Prahy 5, kde pracuje a kam chodí s partnerem na procházky.

TN.cz