pohřešovaný mladík

Naléhavé pátrání: Pomozte najít Dominika (21), možná ho unesli!

Téma:

Policie pátrá po Dominiku, který je nezvěstný. Mají podezření, že může být omezen na osobní svobodě, nebo v ohrožení života. Vyslýchají muže, se kterým byl naposledy spatřen.

"Kriminalisté pátrají po jednadvacetiletém muži z Mladoboleslavska, který v pondělí 22. ledna v době kolem 20. hodiny odjel z místa trvalého bydliště v Luštěnicích jako spolujezdec v osobním vozidle Renault Megane černé barvy, registrační značky 4L85246, které řídil šestačtyřicetiletý muž," popsala mluvčí policie Lucie Nováková.

 

Policie má podezření, že byl muž unesen. "Na základě aktuálních poznatků nelze vyloučit, že by pohřešovaný mohl být omezen na osobní svobodě, popřípadě v ohrožení života," dodala mluvčí s tím, kde mohli být naposledy spatřeni.

 

 

"S uvedeným vozidlem mohli být oba muži viděni v době od 21:00 do 24:00 hodin na trase mezi okresy Mladá Boleslav a Karlovy Vary, případně přímo ve městě Karlovy Vary."

 

Dominik Paterčák je asi 170 cm vysoký, štíhlé postavy, má černé krátké vlasy a modré oči. Při odchodu byl oblečen do starší modré bundy, černých tepláků a červených sportovních bot.

 

"Žádáme občany, kteří mají jakékoliv informace o tom, kde se pohřešovaný muž vyskytoval v době od cca. 20:00 hodiny dne 22. ledna tohoto roku do současné doby, aby policisty neprodleně informovali na telefonní linku 158 či nejbližší policejní služebnu," zakončila mluvčí. 

ham TN.cz