Obvinění

Byla to vražda. Policisté obvinili muže (44) kvůli smrti ženy v Praze!

Vondřichová
Kristýna Vondřichová, Jan Mareš
Aktualizováno 21. 1. 2021 12:48
20.1. 2021 15:04
Téma:

Pražská "mordparta" obvinila z vraždy čtyřiačtyřicetiletého muže. Tělo mrtvé ženy bylo objeveno ve středu odpoledne v Plzeňské ulici v Praze. Podle všeho šlo o hádku partnerů s tragickým koncem. Muži hrozí až 18 let za mřížemi.

"Nedlouho před středeční půlnocí vyšetřovatel obvinil čtyřiačtyřicetiletého muže z vraždy a zároveň dal podnět státnímu zástupci k vypracování návrhu na jeho vzetí do vazby. Za tento zločin hrozí v případě pravomocného rozsudku trest odnětí svobody v délce trvání až osmnáct let," informovala ve čtvrtek policejní mluvčí Violeta Siřišťová.

 

"Na případu pracují kriminalisté prvního oddělení Krajského ředitelství hlavního města Prahy. V souvislosti s tímto případem jsme zadrželi jednu podezřelou osobu, se kterou v současné době probíhají standardní úkony trestního řízení," řekla TN.cz ve středu odpoledne.

 

Oznámení o incidentu policisté přijali krátce před 13. hodinou. V jednom z bytů v Plzeňské ulici se měli pohádat muž a žena, jejich partnerský spor pak vyvrcholil útokem.

 

 

Podle informací TN.cz tělo patří ženě. Policejní mluvčí to zatím odmítla více komentovat. Připustila ale, že pro podezření ze spáchání trestného činu muži zákona zadrželi jednoho člověka.

 

Podle dostupných informací nikdo další zranění neutrpěl. Zadrženým je podle zjištění TN.cz muž, zřejmě partner zesnulé ženy.

TN.cz