Tragická smrt

Náměsíčná dívka (3) chodila po domě a umrzla. Na chodbě bylo 15 stupňů pod nulou

Náměsíčná dívka umrzla při chození po domě
Zdroj: VKontakte
Náměsíčná dívka umrzla při chození po domě
Zdeněk Drgáč
Zdeněk Drgáč
Aktualizováno 14:42
12.12. 2020 14:03
Téma:

Teprve tříletá dívka z ruského města Satka umrzla ve spánku. Byla totiž náměsíčná a z postele se dostala až do nevytopené chodby. Teplota tam v osudnou noc spadla k přibližně -15 stupňům Celsia. Když ji její matka našla, byla už po smrti. Tragédii vyšetřuje policie.

Neštěstí se stalo na začátku prosince. Teprve tříletá Angelina v náměsíčnosti odešla z postele a umrzla. Na chodbě, kam ve spánku přišla, se totiž vůbec netopilo a teplota tam klesla hluboko pod nulu.

 

Na případ upozornil portál Daily Mail. Dceru bez známek života našla její matka Světlana Kuleshovová. "Dala jsem Angelinu spát okolo půlnoci. S manželem jsme se ještě chvíli dívali na televizi a pak šli také spát," popsala začátek osudné noci.

 

"Když jsme se ráno vzbudili, Angelina nebyla ve své posteli. Našla jsem ji ve vstupní chodbě. Ležela na zemi," pokračovala. 

 

 

Dívka prý měla s náměsíčností dlouhodobý problém a rodiče ji často museli vracet do postele. Tentokrát se jim to ale nepodařilo. "Nejspíš se nedokázala vrátit zpátky, asi ve tmě nezvládla najít kliku a zůstala tam uvězněná," domnívá se matka.

 

Ona i její manžel tvrdí, že v noci žádné zvuky, které by jim napověděly, že dcera potřebuje pomoct, neslyšeli. Její smrt ale začala policie vyšetřovat jako neúmyslné zabití, úřady kvůli tomu jejich druhé dítě umístily k pěstounům. Pokud se vina rodičům prokáže, už tam nejspíš zůstane.

Související témata:
TN.cz