Letní speciál

Napřímo Speciál: Okamura promluvil o šikaně v dětství a předvedl, jak vaří

Bára Divišová
Bára Divišová, Lucie Staničková
19.7. 2020 17:34
Téma:

Hostem letního speciálu pořadu Napřímo byl předseda SPD Tomio Okamura. Nemluvilo se však o politice, poslanec nechal moderátorku a reportérku Báru Divišovou nahlédnout do svého soukromí.

Hned v úvodu se Okamura Divišové pochlubil svou kuchařskou dovedností a připravil pokrm Tori Kara-Age. Následně jí svěřil střípky ze svého života v Japonsku a dětství.

 

"Začínal jsem v Japonsku jako popelář. Ono to se nabízelo. Můj strýc vlastní popelářskou firmu, takže když jsem chtěl brigádu, bylo to jasné,“ řekl. Zároveň dodal, že pracoval také jako prodavač v kině.

 

 

Okamura přiznal, že přestože na něj byli hodní a jeho náplní práce bylo sbírat papírové krabice před supermarkety, tak to byla velmi těžké a náročné.

 

Když mu bylo pět let, přestěhovali se s maminkou a bratry do Čech. Kvůli její nemoci však skončili s mladším bratrem v dětském domově. Jejich otec totiž pracoval v Japonsku.

 

"Byla to výborná zkušenost. Zažil jsem v dětském domově šikanu. Většinou mě šikanovali proto, že jsem byl Asiat,“ přiznal.

 

 

O staršího bratra se tehdy starala babička. Z pohledu Okamury mají s bratry dobrý vztah. "S mladším bráchou jsem v kontaktu denně. S tím starším na sebe nemáme moc času,“ poznamenal.

 

Moderátorce potvrdil, že se starším bratrem měli drobné spory kvůli pomluvám. Podle Okamury je to však škoda, protože má bratra rád.

 

 

V minulém prázdninovém dílu byl hostem premiér Andrej Babiš (ANO). Na celý díl se můžete podívat zde.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz