ohromné monstrum

Obří krokodýl uvízl v kanalizaci. Vysvobodil ho až bagr

Téma:

Na Srí Lance se záchranářům podařilo úspěšně převézt jednoho z největších krokodýlů, který byl na ostrově kdy spatřen. Ohromné monstrum uvízlo v kanálu, když se snažilo najít potravu. Úředníci naštěstí rozhodli, že nebohého plaza zachrání a převezou zpět do řeky.

Velmi netradiční záchranná akce proběhla na začátku týdne na Srí Lance. Kvůli intenzivnímu dešti se výrazně zvedla hladina vody. Proud zanesl ohromného predátora k městu Matara, kde ohromný krokodýl uvízl v jednom z městských kanálů.

 

Úředníci se naštěstí rozhodli, že zvíře zachrání a převezou zpět do řeky Nilwala. Ohromný krokodýl má téměř 5 metrů a váží kolem jedné tuny. Podle úřadu pro zachování životního prostředí může být krokodýlovi kolem 65 let.

 

Masivní monstrum čekal náročný převoz, s záchranářům se podařilo kolos naložit na přívěs a převézt k místní řece, kam byl plaz následně vypuštěn.

 

 

"Za pomoci místních vesničanů a policie se nám podařilo přesně to, co jsme chtěli, což bylo vypustit krokodýla zpět do míst, odkud přišel, aniž bychom mu nějak ublížili," komentoval záchranu úředník Ravindra Kumar pro YahooNews.
 

klma TN.cz