zásah hasičů

Tragédie na Plzeňsku! Mladý řidič v osobáku po srážce s kamionem zemřel

Smrtelná nehoda na Plzeňsku
Zdroj: TV Nova
Martin Klícha
Martin Klícha
1.5. 2020 14:33
Téma:

Tragicky skončila v pátek odpoledne nehoda na Plzeňsku, kde se srazilo osobní auto s nákladním. Mladý řidič v osobáku zemřel na místě. Nehoda se stala v přehledném úseku, příčinu vyšetřuje policie.

Tísňová linka přijala hlášení o nehodě v pátek krátce po půl jedné odpoledne, u obce Blatnice na Plzeňsku se srazilo osobní auto s kamionem. Na místo okamžitě vyrazili hasiči, záchranáři i policisté.

 

Mladý řidič (†25) podle informací TV Nova svým zraněním na místě podlehl. Jak přesně se nehoda stala, nyní musí vyšetřit policie.

 

Podle policejního informačního portálu bude vyšetřování a odstraňování následků nehody trvat až do 17:00.

 

 

V pátek krátce po sedmé ráno vyjely jednotky Integrovaného záchranného systému také do pražské Michle, kde auto vyletělo ze silnice a téměř spadlo do potoka.

 

 

Nehoda se stala v ulici Michelská, před mostem, kde auto vyletělo ze silnice, je poměrně prudký kopec. BMW prorazilo zábradlí mostu a zůstalo zaklíněné ve vzduchu.

 

"Zraněné osoby opustily automobil před příjezdem jednotky. Hasiči zajistili vozidlo proti vzniku požáru, velitel zásahu na místo povolal jeřáb na vyproštění," sdělil mluvčí hasičů Martin Kavka.

 

Policie celou nehodu zdokumentovala, až následně bylo auto vytaženo zpět na silnici. Jak přesně k nehodě došlo, ukáže policejní vyšetřování.

 

Související témata:
TN.cz