křesťanští rodiče

Narodila se jim zdravá siamská dvojčata. Lékaři chtěli potrat

Siamská dvojčátka
Zdroj: gofundme.com
Siamská dvojčata jsou v lepší kondici, než bylo očekáváno.

Jason a Heather Kroegerovi ze Severní Karolíny přivítali na svět siamská dvojčata Elijaha a Isaaca. Ta se těší pevnému zdraví, přestože rodičům byl během těhotenství lékaři rapidně doporučován potrat.

Dvojčata se narodila v dětské nemocnici v Cincinnati na začátku září a byla v lepší kondici, než se předpokládalo.

 

GALERIE: Siamská dvojčátka

1
/
4
Zdroj: gofundme.com
Siamská dvojčátka - 1

 

Pro silně křesťansky založené rodiče nepřicházel potrat v úvahu. Rodiče jsou spolu od střední školy a před narozením dvojčátek vychovávali již pět dětí. "Potrat pro nás nebyl nikdy možností. Jsou to naše děti a byly nám dány s nějakým účelem, abychom je chránili, řekl Jason.

 

Na počátku těhotenství to vypadalo, že pár čeká pouze jedno dítě. Později však ultrazvuk ukázal, že děti jsou dvě a jsou spojené. Chlapci jsou spojeni tak, že je nelze bezpečně oddělit. Není proto překvapením, že většina lékařů doporučovala potrat.

 

 

Heather prozatím zůstává s dvojčaty v nemocnici, zatímco otec odcestoval s nejstarším synem zpět do Severní Karolíny kvůli práci.

 

Webová stránka GoFundMe pomáhá rodině získat peníze na speciální lékařské výdaje, které budou potřeba. Již cesta ze Severní Karolíny do Cincinnati se početné rodině prodražila. "Tahle rodina je tolik inspirativní svou vírou a láskou ke svým dětem, máme se od nich co učit," uvedla GoFundPage.

Související témata:
kik TN.cz