Třebechovice pod Orebem

Z křoví čouhala ženská noha, našel ji dělník! Mrtvola to nebyla

Téma:

Na tísňovou linku policie o víkendu volal vyděšený údržbář z Třebechovic pod Orebem, že u silnice na Hradec Králové našel mrtvolu. Nakonec se ale ukázalo, že v křoví ležela zahrabaná nafukovací panna.

Úkol pro dělníka měl jasné zadání - upravit křoviska u silnice na Hradec Králové. Po několika minutách prořezávání prý údržbáři ztuhla krev v žilách. Ve zhruba dvoumetrové vzdálenosti totiž uviděl z křoví trčící chodidlo s nalakovanými nehty.

 

"Když to bylo víc prořezaný, viděl jsem tam nohu. Nalakovanou, malou nohu. Říkal jsem si, že tam asi leží mrtvola," popsal muž hrůzný okamžik. Policisté tam hned vyrazili, křoví považovali za místo činu.

 

Po několika minutách se jim však nezdála barva chodidla a odhodlali se tělo vytáhnout. Mordparty nakonec nebylo třeba. "Zjistili, že o lidské tělo se nejedná, ale je to něco z latexu," uvedla policejní mluvčí. Konkrétně šlo o gumovou pannu, dokonce našli ještě druhou hlavu.

 

 

I přes bláto a plíseň byly vidět zbytky make-upu a spodního prádla. Erotické pomůcky nakonec skončily v popelnici na plasty a policisté si mohli oddechnout. Na Královéhradecku žádná vražda do statistik nepřibyla.

 

Kuriózní zásah za sebou mají i hasiči z nedalekého Týniště. V neděli ráno museli sundávat nákupní vozík zaparkovaný na mostní konstrukci. Autoři nebezpečného vtipu zatím nejsou známi. Muselo však jít o nějakého svalovce, vozík totiž váží kolem 15 kilo a zavěšen byl v pětimetrové výšce.

Filip Pultar/epa TN.cz