vyšetřování policie

Vraždu prezidenta golfového klubu halí nejasnosti. A vrah uniká!

Téma:

Už více než tři týdny se zabývají policisté násilnou smrtí prezidenta golfového klubu z Molitorova u středočeské Kouřimi. Tělo muže se našlo na parkovišti přímo v areálu klubu.

Na objasnění případu pracuje středočeská mordparta a podle toho, co dnes policisté na dotaz týkající se novinek ve vyšetřování odpověděli, tak je prý vyšetřování velmi intenzivní.

 

Jak přesně jsou daleko a jestli někoho konkrétního podezírají, o tom se už bavit nechtěli. Každopádně řekli, že zatím nemají nic, o čem by chtěli veřejnost informovat.

 

Co se na golfovém hřišti v Molitorově 29. října stalo, zajímá především lidi z okolí a pak také samozřejmě širokou golfovou obec.

 

Muž, jehož tělo se tam našlo bezvládné na parkovišti, byl mezi golfisty známý a oblíbený člověk. Málokdo si dovede vysvětlit, kdo by mu chtěl ublížit. To, že zemřel násilnou smrtí je každopádně fakt, který potvrdila pitva nařízená bezprostředně po začátku vyšetřování.

 

 

Hřiště, kde byl muž spolumajitelem a prezidentem, se po tragédii uzavřelo, zrušily se turnaje a nebylo jasné, co se bude dít dál. 10. listopadu se ale znovu otevíralo a v současné chvíli je znovu v provozu.
 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Ondřej Špalek/klma tn.cz / TV Nova