Vrací se domů

Dobrá zpráva! Natálku, která se ztratila na cestě za prací, už našli

Natálka se našla
Zdroj: facebook, Mateřské centrum Boskovice
Eva Pavelková
Eva Pavelková, Kateřina Sejková
Aktualizováno 22.9. 2019 09:25
Téma:

Devatenáctiletá Natálie z Blanenska zmizela poté, co odcestovala za prací do Prahy. Naposledy o ní rodina slyšela 15. září, od té doby se jim dívka neozvala. Policisté po ní proto začali pátrat a po necelém týdnu oznámili dobrou zprávu - Natálka se našla.

Devatenáctiletá dívka odjela do Prahy za prací minulou neděli odpoledne. Nedorazila však ani na ubytovnu, ani druhý den do práce. Rodině se naposledy ozvala v neděli večer, od té doby o ní neměla žádné zprávy, proto se obrátili na policii.

 

Policisté začali po Natálii okamžitě pátrat - a nejen oni, na veřejnost se obrátili i její blízcí. Příspěvek Mateřského centra Boskovice o ztracené dívce sdílely tisíce lidí včetně hokejisty Jaromíra Jágra nebo herečky Alice Bendové.

 

 

Nakonec se dívku podařilo vypátrat. "Natálka se našla a je v pořádku. Rodina, stejně jako i my, děkuje všem, kdo se zapojili do hledání, a to i sdílením příspěvků. Skvělá zpráva!" napsala Městská policie Brno na facebook.

 

Podle strážníků se dívka vrátila domů za svou rodinou na jižní Moravě. Příbuzní za sdílení poděkovali, stejně jako Jágr, který o dobré zprávě informoval své fanoušky na instagramu.

TN.cz