Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Kultovní film

Natočili remake Hříšného tance! Jak se vám líbí nová Baby? VIDEO

Remake Hříšného tance
Zdroj: facebook, ABC
Takhle bude vypadat plakát k novému Hříšnému tanci

Z filmu Hříšný tanec se stala kultovní záležitost. Snad každý někdy viděl legendární zvedačku nebo zná frázi "Baby nebude sedět v koutě". Této popularity se rozhodla využít americká televize, která připravuje remake. Podívejte se na první ukázku.

Anketa

Líbí se vám ukázka z nového Hříšného tance?

Hlasovalo 568 lidí.
Godzilla, Kráska a zvíře, Kniha džunglí. V poslední době se do kin chrlí velké množství remaků slavných a úspěšných filmů. Některé mají úspěch, většinu ale fanoušci původní verze odsoudí. I tak ale předělávky přitahují velké množství diváků, a tak zůstávají pro filmaře atraktivní.

 

Nejinak je tomu i v případě Hříšného tance, jehož remake připravuje americká televize ABC. Láska uťápnuté "Baby" a přitažlivého tanečníka Johnnyho ožije na televizních obrazovkách už 24. května. Do té doby musí publiku stačit krátká upoutávka.

 

Trailer, který televize ABC zveřejnila, obsahuje všechny klíčové scény, které se staly přímo legendárními. Vypadá to, že nebudeme připraveni o závěrečnou zvedačku, kultovní hlášky ani napjatou atmosféru 60. let. Podívejte se sami:

 

 

V roli sedmnáctileté Frances "Baby" Housmanové se představí herečka Abigail Breslinová, který hrála třeba ve filmech Malá Miss Sunshine nebo Je to i můj život. Jejího sexy partnera Johnnyho Castla si zahraje Colt Prattes, který je spíše tanečníkem.

 

 

Sestru Baby Lisu ztvárnila Sarah Hylandová. Taneční partnerku Johnnyho Penny zase Nicole Scherzinger, známá zpěvačka a tanečnice. V snímku se objeví i bývalý přítel Jennifer Lopez - Casper Smart si zahrál Johnnyho bratrance Billyho Kotseckiho.

epa TN.cz