jak to vidí masterchef

Nečekané pozvání na rande? Reakce Solaříkové nemá chybu

Jak to vidí MasterChef - Mona, Marek
Zdroj: TV Nova
Do pořadu Jak to vidí MasterChef tentokrát přišli Mona a Marek

Ve středu večer jste mohli sledovat další díl kuchařské show MasterChef Česko. Po jeho skončení Patricie Solaříková vždy zpovídá dvojici soutěžících v pořadu Jak to vidí MasterChef. A tentokrát došlo i na flirtování!

O šestém odvysílaném díle Patricie Solaříková mluvila s Monou a Markem. Marek porotce při úvodním vaření okouzlil vietnamským receptem - a podle vlastních slov vaří tuto kuchyni často a rád. 

 

"Vzhledem k tomu, že mí kamarádi to mají rádi a já rád vařím kamarádům, tak to vařím často," řekl Marek. Zrovna den před natáčením prý vařil tradiční Pho. Patricii proto zklamalo, že jí nic vietnamského na ochutnání nedonesl.

 

"To je zajímavý, že všechno jsi vařil nedávno, ale sem si nic nepřinesl. Těšila jsem se, že přijde Mára, přinese něco vietnamskýho," rozčilovala se na oko Patricie. Na to měl Marek okamžitě odpověď: "Třeba tě pozvu někdy na rande." To Patricii smíchy úplně odrovnalo.

 

 

Jak soutěžící řešili, když měli vařit něco, co neznali? A jak jim MasterChef změnil život? Podívejte se na celý díl pořadu Jak to vidí MasterChef! Středeční díl MasterChef Česko si můžete pustit zdarma na Nova Plus, všechny díly jsou ke zhlédnutí na VOYO.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

mom TN.cz