Partnerky Rytmuse

Nečekané setkání Dary a Jasminy! Hned bylo jasné, jak to spolu mají

Jasmina Alagič, Dara Rolins
Zdroj: Instagram
Jasmina se s Darou poprvé setkala jako přítelkyně Rytmuse
Téma:

Současná a bývalá partnerka rappera Rytmuse se nečekaně setkaly. Bylo to poprvé od doby, kdy se Patrik Vrbovský rozešel s Darou Rolins a oznámil vztah s Jasminou Alagič. Kdo by si ale myslel, že si vjely do vlasů, mýlil by se.

Už půl roku plní přední stránky slovenských bulvárů fotky Dary Rolins, Rytmuse a Jasminy Alagič. Hvězdný pár se rozešel na konci března, rapper Patrik Vrbovský si ale rychle našel náhradu. S láskou k Jasmině se dlouho netajil a stále ji rád dává na odiv.

 

Fámy o tom, že si Dara s Jasminou nemůžou přijít na jméno, se rozšířily rychlostí blesku. Byly uveřitelné - kdo by taky chtěl vidět svého ex s novou přítelkyní jen několik týdnů po rozchodu. Když navíc Rytmus naznačoval, že nic podobného k jiné ženě zatím necítil...

 

Teď se ale ukázalo, že šlo opravdu jen o fámy. Dara s Jasminou se setkaly na Dni otevřených dveří TV Markíza. Náhodou se střetly v zákulisí, namísto odmeřených slov a vražedných pohledů se ale na sebe usmívaly a povídaly si jako staré kamarádky.

 

 

"Jsem moc ráda, že jsem měla možnost se s ní aspoň na chvíli vidět. Jeden pohled stačil na to, abychom si řekly, že je všechno v pořádku. To, co vytvořil bulvár, mě mrzelo. Nikdy jsem neměla pocit, že musíme mít špatné vztahy nebo bychom se měly obcházet," prozradila Jasmina pro portál markiza.sk.

 

Rozesmátou Daru a Jasminu, jak si předávají mikrofon, zachytili fotografové. Snímky vyzařují pohodu a nic nenaznačuje, že by se měly "nenávidět", jak tvrdily některé zdroje. Obě se naopak vyjádřily, že jedna druhé fandí.

 

epa TN.cz