Svatba na první pohled

Nečekaný obrat ve Svatbách! Natálka s Františkem se fyzicky sblížili

Skoumalová Tatiana
Tatiana Skoumalová
Aktualizováno 10:14
3.12. 2020 8:39

Ve středečním díle pořadu Svatba na první pohled řešily páry mnoho konfliktů. Byli jsme svědky hádek i prohloubení některých vztahů. Ze začátku to vypadalo, že ani Natálka s Františkem nebudou výjimkou a vjedou si společně do vlasů. Nakonec se vše změnilo a vztah této dvojice se dostal na novou úroveň.

U Františka s Natálií to od líbánek vypadalo bledě. V šestém díle však nastala nečekaná změna. Natálka s Františkem se k sobě mají víc a víc a došlo i na první spontánní partnerské doteky.

 

Při poslední procházce ji vzal František kolem ramen a pak se dokonce i drželi za ruce. Několik dílů zpátky to ale vypadalo, že spolu nezvládnou být ani pod jednou střechou.

 

"Je to úplně jiná holka. Tahle je usměvavá a zajímavá. Dá se s ní bavit a je příjemné s ní trávit čas,“ divil se František. "Asi jsme odbourali nějaký problém ohledně komunikace, protože to fakt mezi námi funguje," myslí si Natália. "Tady možná ještě něco vznikne," dává František vztahu šanci.

 


Na začátku dílu řešili Natália s Františkem problém s večeří, kterou pro ně Franta přichystal. Natália totiž nepřišla. Byla na tahu s kamarádkou a domů se vrátila až pozdě v noci. "Jsem naštvanej, že jsem sám tady na bytě a sám tady večeřím," stěžoval si František.

 

"Nechci být na něj taková, vím, že si to nezaslouží," uvědomila si Natália. Nakonec se mu omluvila a od té doby vztah jen kvete. "Něco se zlomilo a od rána se usmívá," komentoval potěšeně František. Ale nestěžoval si a vzal usměvavou nevěstu na výlet skútrem, který si přála vyzkoušet už od líbánek. Oba si jízdu užili a těší se na další společně strávené dny.

 

 

Zamilují se do sebe Natálka s Františkem? Sledujte příští středu další díl pořadu Svatba na první pohled na TV Nova ve 20:20. Pokud jste nestihli šestý díl, můžete si jej pustit na Nova Plus nebo na Voyu.

TN.cz